Diskusní téma: Otevřená diskuse

Test, just a test

Datum: 13.10.2018 | Vložil: Brandonfounc

Hello. And Bye.

Porybný

Datum: 22.09.2018 | Vložil: Michal

Dobrý den,co mám udělat abych se stal porybným už mě štvou ti důchodci masari co za den berou třeba 3 kapry. Dekuji

Dyje 4C/1 Rohlík

Datum: 05.08.2018 | Vložil: Milan

Dobrý den , co se stalo s tak nádhernou vodou ,jakou tento revír byl ještě před dvěma léty ? Je to nyní ze dvou třetin vyschlý močál, kde přežívajícím rybám trčí hřbetní ploutve z vody a jsou atakovány predátory. Vloni jsem volal hospodáři a ten mi vysvětloval ,že je to o stavu vody v řece. Jenže řeka má skoro pořád stejnou výšku hladiny už 20 let co zde chodím. Vím,že před léty se občas dopouštěl ze závlah,teď nevím o co tady jde , zda se nechal odpustit kvůli úpravám nebo spěje k zániku jako slepé rameno pod ním nebo tam jsou jiné zájmy? Prosím pana hospodáře o odpověď.

dotaz

Datum: 08.05.2017 | Vložil: Petr.Š

Jak je možné že na určitých revirech třeba svratka 1 nebo dyje v bulharech kde se většina rybářů kteří dojiždi ze vzalených mĕst a vesnic chová slušně a dodržují pravidla a ctí zakazi jsou doslova nahanĕni a trestani stížnostmi a naslednymi dny nesmyslnych kontrol a buzerace mistnich tvz.strupů kterým prochazi doslova vše vjezd vozidly na protipovodňové valy , vjezd mopedy a dalšími motorovymi vozidli do zakazu všech motorových vozidel a to není vše místní si mysli že jim revír doslova patří onašeji si trofejni kapry a pak když prijedem na víkend pod bivak a spíme u vody tudíž na vybraném lovnem místě se dovídáme ze si stěžují u p.Sedláčka a místní organizace ze si nemají kde sednout a vykonávat lov cos normální rybář bere na vědomí ze když je místo obsazené tak musím hledat jiné a neomezovat tim ostatní reagují tim na nedávný ztrátách se kterým nesouhlasím ja tam nebyl ale spousta mích kamarádů jo a kvůli nesmyslum přišli o povolenky

Re: dotaz

Datum: 24.05.2017 | Vložil: Skula

Revíry na daném místě dobře znám a naprosto souhlasím s tím, že největší hovada jsou v drtivé většině místní.

Změna tématu

Datum: 13.11.2017 | Vložil: Tom

Dobrý den, bylo by možné otevřít novou diskusi na aktuální téma změna denní doby lovu. celkem by mě zajímal postoj naší organizace a názory členů.

Ustanovení o štice a okounu

Datum: 29.04.2015 | Vložil: Miloslav Novotný

Dobrý den,může mi někdo vysvětlit,jak správně chápat ustanovení o štice a okounu,na pstruhových revírech nebo na mimo pstruhových revírech kde je povolena přívlač na umělou nástrahu od 16.14.?Je rozhodující ustanovení v BP,nebo doba hájení ,nebo míra?
Děkuji za odpověď.

Re: Ustanovení o štice a okounu

Datum: 07.05.2015 | Vložil: Michal Pařízek

Dobrý den,
Na pstruhových revírech jsou okoun a štika rybami nežádoucími a z tohoto důvodu nesmějí být po ulovení vráceny zpět do vody, lovící si je tedy musí ponechat. Na MP revírech s povolenou přívlačí od 16/4 jsou směrodatné BP, tedy ustanovení o době hájení a míře ( to platí i na revíru Svitava 1 ).

Rybařské závody

Datum: 05.04.2015 | Vložil: pavel nesvadba

Dobrý den, chtel bych se informovat o jaké body se jedná v rybařskych zavodech dne 2.5.2015.

Re: Rybařské závody

Datum: 07.04.2015 | Vložil: Správce stránek

Dobrý den.
Bodování: -ušlechtilá ryba 1cm - 1 bod -plevelná ryba 1kus - 1 bod.

Na ryby raděj na Slovensko a nebo soukromý revír

Datum: 17.03.2015 | Vložil: Martin Kalina

Proč platit spoustu pantántů v nějakém svazu když jsou jiné možnosti - třeby rybaření na Slovensku,Maďarsku a nebo na soukromém revíru.Za socialismu jiná možnost nebyla,ale teď pohoda.Tak upřímnou soustrast výběrčím zapísného atd.Vyhozené peníze.Petrův zdar.....

Re: Na ryby raděj na Slovensko a nebo soukromý revír

Datum: 14.01.2016 | Vložil: Hulis

A ty plníš pokladnu nějakýmu podnikatelovi. A ten se má taky z toho dobře. A cesty do zahraničí taky něco stojí že. A chycená ryba na Mlýnech je pro mě srdcovka. A když jí pustím jéééé, to je úplnej orgač.
Jediná výhoda pro tebe je non-stop chytání a poznávání nových vod.
:Hulis

Budoucnost rybníka v Hrušovanech u Brna

Datum: 06.03.2015 | Vložil: Jan Patočka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda to víte určitě, že příští rok už nebude možné na rybníčku v Hrušovanech chytat ryby??? Každý mi říká něco jiného, tak sám nevím, ale není mi to lhostejné. V Hrušovanech je nějaký tým lidí, kteří usilují o převod rybníka pod správu obce????

Re: Budoucnost rybníka v Hrušovanech u Brna

Datum: 09.03.2015 | Vložil: Čech Pavel

Dobrý den.
To že byla mimořádná schůze rybářů ve věci žádosti o převedení místního rybníka „Vodárna“ na ulici Vodní do správcovství obce Hrušovany u Brna se dočtete i na obecním webu.

Rybník v Hrušovanech

Datum: 02.03.2015 | Vložil: Josef Regec

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zdali je pravda, že rybník v Hrušovanech (461 138)
přešel pod správu obecního občanského sdružení a svazový rybolov na něm končí? Děkuji za odpověď.

Re: Rybník v Hrušovanech

Datum: 02.03.2015 | Vložil: Čech Pavel-správce stránek

Ano je to pravda koncem letošního roku 2015 přechází pod správu obecního občanského sdružení. V Hrušovanech u Brna na revíru 461 138 je aktuálně stále svazový rybolov. O bližším dění budeme včas informovat.

Re: Re: Rybník v Hrušovanech

Datum: 03.03.2015 | Vložil: Filip Kořenek

Za chvilku přijde MO Brno 5 o všchny vody.....

Datum: 03.01.2015 | Vložil: Správce stránek

Vaše náměty a nové nápady či nezapomenutelné zážitky od vody z řad rybářské veřejnosti.Podělte se s námi zde prostřednictvím naší webové stránky.
Předem děkujem.

Záznamy: 1 - 18 ze 18

Přidat nový příspěvek